Typowo jesienny dzień

Wygodny dres, luźna kita i laptop - idealne połączenie na deszczowy, zimny dzień.
Zamiast wychodzić na tą chlapę wolę posiedzieć w domu. Ale co wtedy gdy trzeba wyjść na przykład na zakupy? Wiadomo, że po jedzienie trzeba jednak osobiście iść ale jeśli chodzi o odzież? Ktoś mądry wymyślił sklepy internetowe i dzięki mu za to.
Ostatnio robię sporo zakupów online. Jest to dla mnie najlepsze wyjście bo nie muszę martwić się, że nic nie znajdę albo, że nie będzie akurat tego rozmiaru, który potrzebuje. A z dziećmi po sklepach nie da się normalnie szukać bo jedno oko musi być na dziecku a drugim można wyszukiwać ubrań.
Z racji tego, że moja córeczka uwielbia się stroić to musi mieć mase ubrań ale nie takich typowych, byle jakich. Nie, ona chce coś wyjątkowego.
Ostatnio odkrywałam nowy sklep lavendersun,  no powiem szczerze, że bardzo mi się spodobały tam rzeczy bo jednak trochę odbiegają od tych typowych. Weźmy na przykład komplet dresowy dla Jagi. Jest bardzo wizualnie ciekawy. Nie jest to luźny worek ale nie jest to też obcisłe wdzianko,które utrudnia ruchy. Według mnie jest tym co powinno mieć każde dziecko, ba nie tylko dziecko ale każdy człowiek. Warto czuć się dobrze w tym co się nosi a w takim dresiku nie dość, że dobrze bo wygodnie to także pięknie. Takie 2 w 1 :)
W ich asortymencie znajdziecie dużo rzeczy dla najmłodszych i to jest ich zaleta . To nie kolejny sklep z bluzką w Else .
Na prawdę warto zajrzeć i samemu ocenić :)
Zobaczcie sami jak się prezentuje u nas komplecik :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz